Elamisvõimalused tudengiteleTartus ja Viljandis

10 üliõpilaselamut - 1500 tuba - 3200 kohta

Elanikule

Selleks, et üliõpilaselamus muretult elada kuni oma õpinguteperioodi lõpuni, palume tutvuda üürilepingu üldtingimuste ja sisekorraeeskirjaga:

tähtajalise üürilepingu üldtingimused (kehtiv alates 01.07.2019).
Hinnakiri

Kui üürileping on sõlmitud, siis toa võtme(te) ja läbipääsukaartide kättesaamiseks tuleb pöörduda oma üliõpilaselamu haldur või administraatori poole (Tiigi 14 ja Nooruse 7 elanik saab võtmed kätte elamust Pepleri 14; Purde 27 elanik Narva mnt 89st; Narva mnt 27 elanik ja Narva mnt 25 elanik Raatuse 22st). Kaasa tuleb võtta isikuttõendav dokument!

Probleemidest tuleb teavitada läbi kliendihaldussüsteemi e-kyla. Kui olete e-kylas oma probleemi või tekkinud rikke registreerinud, läheb probleem kohe õige isiku tööülesandeks. Hiljem tuleb raport probleemi lahendamise kohta ning vajadusel saab anda ka tagasisidet lahendatud probleemile. Kui probleemi lahendamiseks on vajalik remonditöölise kohaletulek, siis palume hoolitseda selle eest, et tööpiirkond oleks ligipääsetav ning puhas (nt ummistunud valamu puhul eemaldada valamust kõik nõud ning valamu puhastada). Kui ligipääs tööpiirkonnale pole tagatud, siis töid ei teostata.

Internetiühendus – kõikides üliõpilaselamutes on tasuta WiFi (võrk eduroam), mida haldab Tartu Ülikooli IT osakond. Täpsem info interneti kohta: eduroam. Probleemide korral palume pöörduda TÜ IT osakonna arvutiabi poole tel: 737 5500 või

Kevadise suurpuhastuse ajal ja enne üürilepingu lõpetamist vaatab haldur üle Teie toa ning korteri ühisruumid. Kõik ruumid peavad olema koristatud ning kogu üürileandja mööbel ja muu vara peab olema alles ning terved. Kui ruumid ei ole korralikult koristatud, võib üliõpilasküla nõuda üürnikult koristamisteenuse eest tasu 30 EUR.

 

 

 

 

Top