Elamisvõimalused tudengiteleTartus ja Viljandis

10 üliõpilaselamut - 1500 tuba - 3200 kohta

Lisateenused

Tartu Üliõpilasküla pakub elanikele majutuse kõrval lisateenuseid, mis parandavad majutuse kvaliteeti ja mugavust.

Selvepesula

Kõikides elamutes on selvepesula. Ühe pesukorra hind majaelanikule on 2 EUR. Žetooni saab soetada majajuhataja käest, tasu lisatakse järgmise kuu üüriarvele. Pesijal peab pesupulber endal kaasa olema.

Jalgratta hoidla

Tartu Üliõpilasküla elanikul on võimalik oma jalgratast hoida lisatasuta üliõpilaselamu jalgratta hoidlas.

Auto parkimine

Kõikide majade juures on suuremad või väiksemad parklad, kuhu üliõpilasküla elanikud saavad oma auto tasuta parkida, kui selleks on vormistatud vastav luba. NB! Luba vormistatakse konkreetsele autole registritunnuse järgi.

Raatuse 22 parkimine – Tõkkepuuga piiratud avar parkla on tasuline, parkimine parkimisloa alusel – kuutasu Tartu Üliõpilasküla elanikule on 3,20 EUR. Üürniku teise auto parkimise kuutasu on 20 eurot. NB! Luba vormistatakse konkreetsele autole registritunnuse järgi.

Parkimisload

Parkimisloa saab vormistada majajuhataja või administraatori juures valvelauas – selleks on talle vaja teada anda auto registritunnus. (Luba ei pea vormistama Purde 27 parkla kasutamiseks).

Külalistele on võimalik vormistada ajutine parkimisluba, määrates kehtivuseks siis vastavalt vajadusele kas 1 tund, 2 tundi või 1 päev. NB! Luba vormistatakse konkreetsele autole registritunnuse järgi.

 

Top