Lisateenused

Tartu Üliõpilasküla pakub üürnikele lisateenuseid, mis parandavad majutuse kvaliteeti ja mugavust.

Internetiühendus

Kõikide üliõpilaselamutes on WiFi (võrk eduroam) ühendus, mis on kasutajatele tasuta. Lisateenust pakub Tartu Ülikooli IT osakond. Täpsem info interneti kohta: eduroam. Probleemide korral tuleb pöörduda TÜ IT osakonna arvutiabi poole tel: 737 5500 või .

Selvepesula

Kõikides elamutes on elanikele tasuta selvepesula.  Selvepesulas on pesumasin ja kuivati. Pesuvahendid tuleb endal kaasa võtta.


Jalgrattaparkla või jalgrataste hoiuruum

Kõikide üliõpilaselamute juures või üliõpilaselamus sees on võimalik üürnikul oma jalgratast hoida. Jalgratta hoidmine jalgrattaparklas või hoiuruumis on tasuta.


Auto parkimine

Kõikide elamute juures on suuremad või väiksemad parklad, kuhu üliõpilasküla üürnikud saavad oma auto tasuta parkida (va Raatuse 22 üliõpilaselamu parkla), kui selleks on vormistatud parkimisluba. Üürnikule vormistatakse 1 parkimisluba konkreetsele autole registrinumbri järgi ja kindla üliõpilaselamu juurde, sõiduki vahetamisel tuleb ka luba ümber vormistada.

Parkimisloa saab vormistada üliõpilaselamu Raatuse 22 klienditoe keskuses või e-posti teel. Selleks tuleb teada anda oma nimi ning kasutatava auto registrinumber.
NB! E-posti teel saab luba vormistada E-R 8.00-16.00.
Klienditoe keskuses (üliõpilaselamu Raatuse 22) saab parkimisluba vormistada ööpäevaringselt. Telefoni teel parkimisluba ei vormistata.

NB! Parkida võib üliõpilaselamu parklas alles siis, kui parkimisluba on olemas / e-posti teel on saabunud parkimisloa taotlusele kinnitus. Külalistele parkimisluba ei väljastata.

Raatuse 22 üliõpilaselamu juures on parkimine tasuline. Parkimise hinnad on välja toodud hinnakirjas.

Viljandi üliõpilaselamute Väike 6 ja C.R.Jakobsoni 41 ja Narva üliõpilaselamu Kerese 14 üürnikud parkimisluba vormistama ei pea.


Prinditeenus

Üliõpilaselamutes Raatuse 22 ja Pepleri 14 on avalik prinditeenus. Seadmega on võimalik ka paljundada ning skaneerida.