Üürilepingute pikendamine

18. mail alustame üürilepingute pikendamisega järgmiseks majutusperioodiks (01.07.2020-30.06.2021).

Seoses kliendihaldusprogrammi uuele versioonile (E-kyla 2) üle minekuga, palume lepingu pikendamise soovi avaldamiseks täita uus kohataotlus meie kodulehel www.campus.ee .

Kohataotlust on võimalik täita ajavahemikus 18.05.2020 – 31.05.2020. Elama asumise kuupäevaks palume märkida 01.07.2020 ning kommentaaridesse kirjutada „Lepingu pikendamine“.

Esmajärjekorras pikendame lepinguid üürnikega, kes:

  • on Tartu Ülikooli või TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia üliõpilased ning jätkavad õpinguid 2020. aasta sügisel. NB! Õpingukontrolle teostatakse kogu õppeaasta vältel,
  • ei ole rikkunud lepingust tulenevaid kohustusi ja sisekorraeeskirju ning kellel ei ole esinenud üürivõlgnevust ja üürimaksetega viivitamist,
  • ei oma võlgnevust Üliõpilasküla ees

Täites kohataotluse luuakse Teile uus kasutajakonto, mille andmed saadetakse sisestatud e-posti aadressile. E-kyla kaudu on võimalik igal ajal hallata kõike kohataotluse ja üürilepinguga seonduvat.

E-kyla kliendihaldusprogramm saadab kõikidele üürnikele tagatisraha arve. Kui Teil on varasemalt tagatisraha tasutud täies ulatuses, siis jätke arve tähelepanuta – Te ei pea seda arvet tasuma.

Uus üürileping saadetakse Teile digitaalseks allkirjastamiseks hiljemalt 19.06.2020. Selle kohta saadetakse e-mailile teavitus. Kui teil ei ole võimalik üürilepingut digitaalselt allkirjastada, siis andke sellest palun teada

Kui Teil on kuni 30.06.2020 kehtiv leping ning Te ei soovi seda pikendada, siis palume sellest teavitada e-posti aadressil info@campus.ee.

Lisaks teavitame, et alates 01.07.2020 muutub üüriteenuse hinnaarvestus. Üürihind hakkab edaspidi sisaldama ka kõiki kommunaalmakseid (soojus, vesi+kanalisatsioon, elekter) ja pesumasina kasutamise võimalust üliõpilasküla selvepesulates. Üürihind on läbi aasta kõikidel kuudel ühesuurune.

Üürihindade kujundamisel (et vältida varjatud hinnatõusu) on arvestatud konkreetse elamu viimase kolme aasta keskmiste tarbimistega. Sarnast, kõik hinnas, hinnastamispoliitikat kasutavad Põhjamaade üliõpilaskülad ja eelmisest aastast ka Taltech Üliõpilasküla, kes on oma üürnikelt saanud hulgaliselt positiivset tagasisidet.

01.07.2020 kehtima hakkavad üürihinnad on toodud üliõpilasküla kodulehel www.campus.ee.

Üüri korrigeerimine on kinnitatud MTÜ Tartu Üliõpilasküla juhatuse 30. aprilli 2020 otsusega.