Üüriarved

Arvete haldamine toimub süsteemis E-kyla. Üüriarved jõuavad E-kyla süsteemi ja e-posti aadressile iga kuu 14. kuupäevaks või puhkepäevale eelnevaks tööpäevaks. Kui üürileping sõlmitakse, koostatakse üüriarve nelja tööpäeva jooksul.

Üüriarve tasumine

Üüri maksmise tähtaeg on iga kuu 24. kuupäev. Hilisemal tasumisel lisandub viivis 0,02% päevas.

Ülekandega tasumisel tuleb kirjutada selgituseks üüriarve number ja märkida arvel olev viitenumber. Viitenumbri märkimata jätmisel laekub summa maksja arvelduskontole tagasi. Viitenumbri valesti märkimisel ei jõua tasutud summa õigele lepingule.

Viitenumbrid muutuvad vaid seoses uue üürilepingu sõlmimisega kolimisel. Kui Teie arveid tasub teine isik, palun teatage tasujale kolimisega muutunud viitenumber.

Üüriarve eest saab tasuda pangaülekandega või allpool märgitud kohtades sularahaga:

 • SWEDBANK PANGAKONTOR
  Aadress: Turu 1, Tartu
  E-R 00-17.00
  L            10.00-14.00

Sularaha sissemakse (v.a mündid) kontoris – võõrale kontole, mis asub Swedbankis (müntide korral lisandub müntide arvelduskontole sissemakse teenustasu). Teenustasu 0,5% summast, min 5 EUR.

Isik, kes ei oma Swedbankis arvelduskontot saab sularaha sisse maksta teise isiku kontole Swedbankis kuni 500 eurot päevas.

Klienditugi: +372 6310 310

www.swedbank.ee

 • SEB PANGAKONTOR

Aadress: Ülikooli 2, Tartu

E-R  09.00-17.00

Sularaha sissemakse (v.a mündid) kontoris – võõrale kontole, mis asub SEB Pangas on teenustasu 0,5%summast, min 5 EUR. Müntides sularaha sissemakse teenustasu 5% summast, min 5 EUR.

www.seb.ee

 • OMNIVA POSTKONTOR
  Kvartalikeskuse postkontor

Aadress: Riia 2, Tartu

E-R        09:00-19:00
L            09:00-15:00

Maksete vastuvõtt summas kuni 1200 eurot – teenustasu 4 EUR.

www.omniva.ee

Üür ja kommunaalteenused

Üüriarve koosneb üürilepingus fikseeritud üürisummast ja eelneval kuul osutatud kommunaalteenustest. Kommunaalteenuste kulu jagatakse järgnevalt:

 • vee- ja kanalisatsiooniteenuse eest lähtudes elanike arvust üliõpilaselamus;
 • elektri, soojusenergia (küte ja soe vesi) eest lähtudes üüritud pinna suurusest (m2).

Kommunaalteenuste summa on igakuiselt erinev vastavalt teenuse kasutamisele elamus. Toa kommunaalteenuste kulu jagatakse toa kehtivate üürilepingute vahel. Kui toas on kehtivaid üürilepinguid vaid üks, tasub seal elav üürnik kogu toa kommunaalkulud.

Saldokanne

Saldokanne on lõpetatud üürilepingu saldo (võla või ettemaksu) ületoomine kehtivale üürilepingule. Ettemaksu saldokanne vähendab esitatud arvet saldokande võrra. Võla saldokanne suurendab esitatud arvet saldokande võrra ja ületoodud võlg tuleb tasuda uue kehtiva lepingu arve koosseisus.