Üüriarved

Arvete haldamine toimub süsteemis E-kyla. Üüriarved jõuavad E-kyla süsteemi ja e-posti aadressile iga kuu 14. kuupäevaks või puhkepäevale eelnevaks tööpäevaks. Kui üürileping sõlmitakse, koostatakse üüriarve nelja tööpäeva jooksul.

Üür ja kommunaalteenused

Alates 01.07.2020 kuupäevast sisaldab üürihind kõiki kommunaalmakseid (soojus, vesi+kanalisatsioon, elekter) ja pesumasina kasutamise võimalust üliõpilasküla selvepesulates. Üürihind on läbi aasta kõikidel kuudel ühesuurune.

Üüriarve tasumine

Üüri maksmise tähtaeg on iga kuu viimane kuupäev. Hilisemal tasumisel lisandub viivis 0,02% päevas.

Ülekandega tasumisel tuleb kirjutada selgituseks üüriarve number ja märkida arvel olev viitenumber. Viitenumbri märkimata jätmisel laekub summa maksja arvelduskontole tagasi. Viitenumbri valesti märkimisel ei jõua tasutud summa õigele lepingule.

Viitenumbrid muutuvad vaid seoses uue üürilepingu sõlmimisega kolimisel. Kui Teie arveid tasub teine isik, palun teatage tasujale kolimisega muutunud viitenumber.

Üüriarve eest saab tasuda pangaülekandega või allpool märgitud kohtades sularahaga:

  • SWEDBANK PANGAKONTOR

Aadress: Turu 1, Tartu

E-R  10.00-17.00

Sularaha sissemakse (v.a mündid) kontoris – võõrale kontole, mis asub Swedbankis (müntide korral lisandub müntide arvelduskontole sissemakse teenustasu). Teenustasu 0,5% summast, min 5 EUR.

Isik, kes ei oma Swedbankis arvelduskontot saab sularaha sisse maksta teise isiku kontole Swedbankis kuni 500 eurot päevas.

Klienditugi: +372 6310 310

www.swedbank.ee

  • SEB PANGAKONTOR

Aadress: Ülikooli 2, Tartu

E-R  09.00-17.00

Sularaha sissemakse (v.a mündid) kontoris – võõrale kontole, mis asub SEB Pangas on teenustasu 0,5%summast, min 5 EUR. Müntides sularaha sissemakse teenustasu 5% summast, min 5 EUR.

www.seb.ee

  • COOP PANGAKONTOR

Aadress: Ülikooli 4, Tartu

E-R  09.00-17.00

Sularaha sissemakse (v.a mündid) kontoris – ülekandel teenustasu 0,25% summast, min 3 EUR.

www.cooppank.ee

  • OMNIVA POSTKONTOR
    Kvartalikeskuse postkontor

Aadress: Riia 2, Tartu

E-R        09:00-19:00
L            09:00-15:00

Maksete vastuvõtt summas kuni 1200 eurot – teenustasu 4 EUR.

www.omniva.ee

Saldokanne

Saldokanne on lõpetatud üürilepingu saldo (võla või ettemaksu) ületoomine kehtivale üürilepingule. Ettemaksu saldokanne vähendab esitatud arvet saldokande võrra. Võla saldokanne suurendab esitatud arvet saldokande võrra ja ületoodud võlg tuleb tasuda uue kehtiva lepingu arve koosseisus.