Elamisvõimalused tudengiteleTartus ja Viljandis

10 üliõpilaselamut - 1500 tuba - 3200 kohta

Kontakt

MTÜ Tartu Üliõpilasküla
Narva mnt 25   Tartu   51013

Vaata asukohta kaardil. Sissepääs Roosi tänava poolt.

Tel: 740 9959
E-post: info@campus.ee

Vastuvõtuajad 
E – N 9.00-16.00
R 9.00-15.00

Majajuhataja vastuvõtuajad üliõpilaselamutes

Narva mnt 25, Narva mnt 89, Pepleri 14, Nooruse 7 
E – N 9.00-12.00; 13.00-17.00
R 9.00-12.00; 13.00-16.00

Raatuse 22
E, K, R 9.00-12.00; 13.00-17.00
T 13.00-17.00
N 9.00-12.00

Purde 27 
T 8.00-12.00
N 13.00-17.00

Väike 6, Viljandi
E - R 9.00-12.00; 12.30-17.30

 

Kontaktid

Viktoria Goldt

Viktoria Goldt Majutusspetsialist: Narva mnt 25 ja 27; Viljandi Väike 6 ja Jakobsoni 41

E-post: viktoria@campus.ee
Tel: 740 9959 ja 5885 9003
margit_profiil

Margit Krigulson Majutusspetsialist: Nooruse 7 ja Narva mnt 89

E-post: margit@campus.ee
Tel: 740 9955 ja 5885 9001
Maie Pavljuk

Maie Pavljuk Majutusspetsialist – Raatuse 22, Purde 27, Pepleri 14, Tiigi 14

E-post: maie@campus.ee
Tel: 740 9956 ja 5885 9002
Janika Hango

Janika Hango Majutusjuht

E-post: janika@campus.ee
Tel: 740 9951
Merle Soosaar

Merle Soosaar Majajuhataja – Raatuse 22 ja Purde 27

E-post: merle@campus.ee
Tel. vastuvõtuaegadel: 508 9875
Tiina Elts

Tiina Elts Majajuhataja – Narva mnt 25 ja 27

E-post: tiina@campus.ee
Tel: 5661 8041
Laivi Savi

Laivi Savi Majajuhataja – Pepleri 14 ja Tiigi 14

E-post: laivi@campus.ee
Tel: 742 7608 ja 515 0129
Irina Tabakina

Irina Tabakina Päevane admin. – Pepleri 14 ja Tiigi 14

E-post: pepleri14@campus.ee
Tel: 742 7608 ja 5661 8173
Piret Hiir

Piret Liiva Majajuhataja – Nooruse 7

E-post: nooruse7@campus.ee
Tel: 5661 8134
Heli Kruusla

Heli Kruusla Majajuhataja – Narva mnt 89

E-post: narva89@campus.ee
Tel: 5662 0446
unspecified

Silja Mikk Majajuhataja – Väike 6 ja Jakobsoni 41

E-post: silja@campus.ee
Tel: 5349 5925
Maarika Härma

Maarika Härma Administratiivjuht

E-post: maarika@campus.ee
Tel: 740 9952
sirli_profiil

Sirli Aia Assistent

E-post: sirli@campus.ee
Tel: 5885 9004
Katrin Kelk

Katrin Kelk Pearaamatupidaja

E-post: katrin@campus.ee
Kaido Karja

Kaido Karja Hooldusremondijuht

E-post: kaido@campus.ee
Tel: 740 9954
Mati Kirk

Mati Kirk Haldusjuht

E-post: mati@campus.ee
Tel: 740 9954
Top