Kohataotlus

 

 1. Selleks, et avaldada soovi üliõpilaselamus elamiseks, tuleb täita kohataotlus.

  Kohataotluse leiad siit.

 2. Kohataotluses tuleb esmalt valida sobiv linn ja kohamäär.

  Valitud majade kohamäärade hindu on võimalik näha siit.

 3. Järgnevalt tuleb valida endale sobiv(ad) maja(d).

  Taotlusesse saab märkida üliõpilaselamute eelistusjärjekorra. Kui esimesena eelistatud majas enam kohti ei ole, pakume võimalusel kohta üliõpilaselamusse, mis on kirjas järgmise eelistusena. Mida rohkem maju taotlusel valid, seda suurem on tõenäosus, et saame vabu kohti pakkuda.

 4. Soovitava kaastaotleja lisamine taotlusele

  Täitke väli juhul, kui soovite koos konkreetse kaaslasega ühte tuppa elama asuda. Kui esitate kohataotluse esimesena, märgistage väli „Rühmataotlus“ ning lisage kaastaotleja ees- ja perekonnanimi kommentaaride lahtrisse. Järgmisena taotluse esitaja peab märkima oma taotlusele kaaslase kohataotluse ID-numbri. Kui toakaaslase eelistus puudub, võite selle välja tühjaks jätta. NB! Kui toakaaslase eelistus puudub, siis jätke see väli tühjaks!

 5. Enda andmete sisestamine

  Järgnevalt tuleb täita kõik tärniga (*) tähistatud väljad. Kindlasti on oluline, et kõik andmed oleksid korrektsed.
  “Kontaktisiku” lahtrisse märkige isik, kellega saame vajadusel ühendust võtta, kui ei ole võimalik Teid kätte saada.

 6. Pangaandmete sisestamine

  Panga informatsiooni on vaja selleks, et saaksime lepingu lõppedes tagatisraha tagasi kanda. Palun kirjutage kontonumber nii konto numbri kui ka IBAN lahtrisse.

 7. Viimaseks tuleb täpsustada koha taotlemise põhjust ja sissekolimise kuupäeva

  “Taotluse põhjendus” valige rippmenüüst endale sobiv variant.
  Sissekolimise kuupäev kohataotlusel on lepingu alguskuupäevaks.
  Kohataotlusel on võimalik täpsustada enda eluviisi – hommiku või õhtuinimene ja suitsetaja või mittesuitsetaja. Kohapakkumist tehes võtame võimalusel arvesse Teie eluviisi, et leida eluviisidega sarnane toakaaslane.
  “Kommentaaride” lahtrisse saate kirjutada muud olulist informatsiooni, mida kohapakkumisel võtame võimalusel arvesse.

 8. Pärast kohataotluse täitmist saadetakse Teie kohataotluses sisestatud e-mailile e-kiri, kus saate E-kyla keskkonda sisenemiseks vajalikud andmed.

  E-kyla keskkonnas on võimalik näha enda taotlust. Kui soovite taotlust muuta, siis saatke kiri e-mailile. Kui teete muudatuse ise E-kyla keskkonnas, läheb taotlus järjekorra lõppu

 9. Kohataotluse pikendamine

  Kuni lepingu sõlmimiseni tuleb iga 30 päeva järel oma kohataotlust E-kylas pikendada. Uut kohataotlust täites/ esitades kustutatakse eelmine kohataotlus järjekorrast! Kustutatakse ka nende üliõpilaste taotlused, kes on pakutavast majutuskohast kolm korda loobunud või unustanud taotlust pikendada.

Kui kohataotluse ankeedi täitmisel tekib probleeme, proovige kasutada teist interneti brauserit.

Kõik kohataotlused registreeritakse saabumise järjekorras ja need on aluseks vabanevate kohtade jagamisel.

Kohta pakutakse eelisjärjekorras Tartu Ülikooli esmakursuslastele ja üliõpilastele. Vabade kohtade olemasolul tehakse pakkumised teiste ülikoolide üliõpilastele.