ESMAKURSUSLASTE KOHATAOTLEMISE INFO 2024

Esmakursuslased saavad kohataotlusi esitama hakata 15. juulist 2024 alates 9:00.

Soovitame kohataotluse esitada väljakuulutatud kuupäeva esimestel minutitel.

NB! Kohataotlust ei tohiks esitada varem kui eelpool nimetatud kuupäeval ja kellaajal! Kõik varem esitatud kohataotlused jäävad ootele üldnimekirja ning ei pruugi pakkumist saada.

Olümpiaaditulemusega eritingimustel ülikooli vastu võetud üliõpilased saavad kohataotluse esitada vahemikus 1. -12. juuli. Hiljem on võimalus kohta taotleda teiste esmakursuslastega samadel alustel. Teistel eritingimustel vastu võetud üliõpilastele varasem kohataotlemise vahemik ei laiene.

NB! Esmakursuslane on 2024 aastal ülikooli vastuvõetud üliõpilane või 2023 aastal ülikooli sisse astunud üliõpilane, kes viibis akadeemilisel puhkusel kaitseväe teenistuse tõttu ja asub sügisest esimesele kursusele.

Tartu Üliõpilasküla pakub majutust eelisjärjekorras Tartu Ülikooli üliõpilastele.
Vabade kohtade nappuse tõttu saame õppeaasta alguses kohti pakkuda vaid Tartu Ülikooli üliõpilastele. Kohta taotleda võivad ka teiste kõrgkoolide üliõpilased, kuid kohti saame neile pakkuda alles siis, kui esmane Tartu Ülikooli üliõpilaste kohataotluste vajadus on rahuldatud.

Esmakursuslaste üürilepingu alguse kuupäevaks on 25. august või varasem kuupäev.

NB! Esmakursuslase eelisjärjekord ei laiene ühekohalistele tubadele ja kortertüüpi tubadele, sest nendele toatüüpidele on pikk järjekord. Soovitame esitada kohataotluse „ühele kohale kahekohalises toas“. Kommentaaride lahtrisse saab lisada ka teised sobivad toatüübid, võtame soove võimalusel arvesse. Hiljem, kui esimene leping on sõlmitud, saab jääda järjekorda sobivamale toatüübile.

HEA TEADA

1. NB! Soovitame kohapakkumist ilma üliõpilaskülaga eelnevalt kontakteerumata mitte tagasi lükata!
Nii võib juhtuda, et uut pakkumist niipea ei tehta ja jääte kohast ilma. Kui tundub, et esimesena tehtud pakkumine Teile ei sobi, siis võtke kindlasti üliõpilaskülaga ühendust aadressil info@campus.ee või telefoni teel +372 7424400.

2. Kohta saab taotleda ainult ühele toa tüübile
Kohataotlusel saab märkida kõik sobivad elamud, kuid vaid ühe toatüübi ehk kohamäära, seega palun veenduge eelnevalt, et see toatüüp vastab Teie soovidele.

3. Taotlemisel ole kindel enda soovis
Elamute, toatüüpide ja hindadega saab tutvuda üliõpilasküla kodulehel.

4. Taotlusel saab märkida üliõpilaselamute eelistusjärjekorra
Kui esimesena eelistatud majas enam kohti ei ole, pakume võimalusel kohta üliõpilaselamusse, mis on kirjas järgmise eelistusena. Läbi E-kyla esitatud taotlusele tuleb elamute eelistus märkida kommentaaride lahtrisse.

5. Vajadusel täpsusta kohataotlust
Kommentaaride lahtrisse on võimalik märkida erinevad toaga seotud soovid või täpsustused.

6. Kui soovite jagada tuba sõbraga, peate koos sõbraga esitama rühmataotluse.
Sellisel juhul peab kohamääraks olema üks koht kahekohalises toas. See, kes esitab kohataotluse esimesena, peab “Kaasüürniku” alajaotuse all vajutama linnukese „Rühmataotlus“ kasti. Järgmisena taotluse esitaja peab märkima oma taotlusele kaaslase kohataotluse ID-numbri. Mõlemad taotlejad peavad soovitud toakaaslase nime kirjutama ka kommentaaride lahtrisse. Pakume sõbraga kokku kolimise võimalust, kui selleks on vabu kohti.

7. Kohataotluse täitmisel ole tähelepanelik!
Jälgi, et kohustuslikud väljad oleks täidetud. Kui kohustuslikud väljad ei ole täidetud, siis taotlust ei registreerita.

8. Kinnitatud kohataotlus
Kui kohataotlus on korrektselt täidetud, ilmub kinnitus.


Kuna kohataotlejaid on korraga palju, siis kinnitusmeilide saatmine võtab süsteemil pool päeva, tuleb olla kannatlik.

TÄIDA KOHATAOTLUS SIIN